sobota, 31 sierpnia 2013

Na te chwile...

...niektórzy czekali bardzo długo. Ogłaszam wyniki dzisiaj, ponieważ jutro (1 września) jadę do sklepu z tatą i znając życie to szybko nie wrócę. Do rzeczy.
 Długo się nie zastanawiałam nad podjęciem tej decyzji. Jedna osoba od razu wpadła mi do gustu, ponieważ wybrała ciekawą posadę, którą nie wybiera dużo osób. Tą osobą jest $_Nelka_$. Nelka podjęła posadę redaktora od instrukcji na MSP i nie tylko. Też jakby od grafiki. Prowadzi bloga. Ciekawie piszę. Obejrzałam też parę jej teledysków. Brak mi słów. Może nie są aż takie profesjonalne, ale na serio moim zdaniem zwalają z nóg.
 Teraz chciałabym Wam przedstawić dwie kolejne redaktorki, czyli Invidę i Oscypek.  Oscypek mi powiedziała, że niewiadomo czy tą redaktorką będzie, bo będzie szkoła. ;/. Ale mam nadzieję, że zostanie z nami jak najdłużej :). A i jeszcze dodam, że Oscypek nie wie jaką by chciała mieć posadę. Kiedyś chciała być redaktorką od mody tutaj na blogu. Przeglądałam jej look'i, Invidy też. Obie chcą mieć tą samą posadę. Czasem im coś nie wyjdzie. Mają podobny poziom i doświadczenie.
 Dziewczyny, została ostatnia rzecz. Prześlijcie mi Wasz e-mail z gmail.com, bo jest potrzebny. Zaproszę Was dzięki niemu do prowadzenia bloga.
 Razem z sambą4546 i xlubieplacki będzie nas na razie no.. około 6-5 os. (niewiadomo jeszcze co z Oscypek). Moim zdaniem to nawet dobra liczba redaktorów zważając na to, że dzięki temu notki możliwe, że będą codziennie. Dlaczego? Ja nie będę pisać codziennie, inni też. Ja na przykład napiszę 2 dni w tygodniu, a resztę tygodnia pokryją inni redaktorzy. Jeśli komuś coś nie będzie wychodziło, nie będzie lubiany to go wyrzucam i zastępuję kimś innym. Na pewno taka sytuacja się zdarzy.
 Co z okresem próbnym? Martyna i Karolina (samba4546 i xlubieplacki) przeszły go pozytywnie. (tak, xlubieplacki wraca :D). Dlatego one zostają chyba, że się same zwolnią lub długo nie będą wpisać. Reszta nowych redaktorów nie będzie miało okresu próbnego. Po prostu piszą i jak pojawią się jakieś skargi ze strony innych redaktorów i Was to ich wyrzucam. To taka jedyna zasada xd.
 Dobra, kończę na dzisiaj wpis. Byee. ;*

EDIT: Ach ta ja. Zawsze muszę coś dodać na ostatnią chwilę xd. A więc tak. Do bloga dołączy również Oskar77894. Będzie prowadził "Męski punkt widzenia". Co w nim będzie? Zobaczycie!

Wielki powrót ! Je Je !! ;D

Hey, hey !

Tak jak już możecie zauważyć, powróciłam na bloga, jednakże nie będę już pisać o konkursach, tylko o modzie. Moje posty będą ukazywały się nie regularnie, czyli, jeden może być w piątek, następny w czwartek, a jeszcze następny w poniedziałek. Następna notka będzie już dłuższa, bo dziś tylko chciałam Wam oznajmić, że powracam c:.    Chcę jeszcze podziękować Sambie i Abiesce, za to, że gdy odeszłam z bloga, chciałyście, abym wróciła. :3

Baj. ;p

PS. To mój bloga, który prowadzę sama : Tuu ;d. Zapraszam. ;)

To nie żaden wirus!

 Hey! Wczoraj wieczorem dodałam notkę z prośbą o zarejestrowanie się na pewnej stronie przez link, który Wam podałam! To nie wirus! Po co miałabym to robić?! Chcę po prostu w legalny sposób wygrać grę. Obiecuję Wam, że to nie wirus. Sama pomagałam koleżance i żyje! Ja nie będę miała Waszych danych, tylko strona! Tak trudno to zrozumieć? Nie mam do Was pretensji tylko do SuperModelParis, bo na serio się wykazała bardzo tym swoim komentarzem pod poprzednim wpisem -_-. Sama mi mówiłaś, że nie chcesz się ze mną kłócić, itp. Nawet się zgłosiłaś do bycia redaktorem! Skoro masz takie podejście to muszę Cię zdyskwalifikować. Myślisz, że oszukuję? Szczerze to się bardzo wkurzyłam przez ten Twój komentarz. Najpierw prosisz o zgodę i zgłaszasz się na redaktora, a potem uważasz, że nasyłam na Was wirusy? Gdzie tu jest sens?! Przepraszam, ale nie zamierzam pisać z kimś takim jak ty. Life is brutal. Najpierw się myśli, potem robi.
 OGŁOSZENIA PARAFIALNE! Za 6tys. 20 lvl.! Będę skakać z radości po pokoju xD. Moze to nawet nagram? Nie wiem xD. Byee. ;*

piątek, 30 sierpnia 2013

Prośba.

 Hey kochani! Mam do Was ogromną prośbę! A mianowicie założyłam sobie konto na wygrajgry.pl. Już po nazwie można się domyśleć, że można na tej stronie wygrać gry. Do rzeczy:
 Na tej stronie zbiera się pkt. za zapraszanie znajomych. Upatrzyłam sobie niedawno grę za 60 punktów. Dałam już 8 punktów. Brakuje mi 52. I tu kieruje się do Was. Zarejestrujcie się na tą stronę przez ten link: http://wygrajgry.pl/ref/284355. Wpisujecie e-mail, wymyślacie nazwę użytkownika i hasło i tam CHYBA trzeba też wpisać osobę, która zaprosiła Was do gry. W to miejsce wpisujecie Abieska.
 Nie bójcie się - rejestracja jest darmowa, a płaci się tylko wtedy gdy się dokupuję punkty. Ja nie mogę tworzyć multikont, itp. bo by mnie wykluczyli.
 Mam nadzieję, że mi pomożecie. Byee. ;*

P.s. To nie żaden wirus! Zwyczajna strona gdzie się zbiera punkty i zdobywa gry i inne takie -_-

Kradzież konta Kellow - recenzja

 Hey!
Pomyślałam, że zrobię recenzję na temat kradzieży konta Kellow.
Od prawie tygodnia na MSP mówi się jeszcze o Kellow i o jej shackowanym koncie.
 Sama Kellow nie ujawnia kto jej ukradł konto ale wszyscy i nawet sama winowajczynia czyli Fishekzjarre znana jako nikuss sama otwarcie przyznaje się z radością do kradzieży. Jak opisała to na swoim blogu możemy ją wyzywać itp. ale ona ma to gdzieś. Sama czytając jej wpis na forum na MSP jak był włam pisała, że jest moderatorem i wszyscy to **** .  A wszystkie ubrania prawdziwej Kellow czyli Alicji nikuss przetworzyła, kolor skóry zmieniony a twarz i oczy - ... lepiej nie mówić.
 Nikuss na swoim nowym koncie ( czyli Fishekzjarre ) zrobiła film o tym jak to niby Kellow i Silverstein ukradły jej konto czyli Nikuss . Rozmyślając uważam, że coś w tej całej bajce nie gra.
 Pomyślmy logicznie. Czy Kellow i Silverstein ukradły by konto nikus za to... że źle się ubierała. To jest niedorzeczne, bo każdy ma swój styl i może ubierać się jak chce. Czasem nie wyjdzie coś w ubiorze.
I narzucają się dwa pytania - Czy Nikus i Kellow razem tego nie zaplanowały aby zrobić koło sb szumu i aby wszyscy zwrócili na nie uwagę? I jeśli to prawda to czemu Moderatorzy nic nie zrobią w tej sprawie aby np. zablokować Nikuss? A moze mało wiemy o Kelow?! Nikuss podobno założyła sb specjalny program do hackowania.
 Słyszałam przed "rozwiązaniem" sprawy, iż Kellow nie znała niby swojego hasła. Podobno Arli jej założyła e-majla i obydwie nie znają hasła. Nie jest też prawda, że włamywacz lub jak inni wolą Nikuss nie zmienił/ła  e-majla do konta Kellow.
 Obiła mi się też plotka, iż <Christoper> były gracz MSP lub jeszcze grający tylko na innym koncie był podejrzewany ale okazało się to plotką. Al;e kto wie, może on tez hackuje ludzi nie mając konta na MSP?
Nikuss na swoim blogu mocnO krytykuje graczy  z  MSP. Jednymi z nich są Arli i Diva Forever.  i NIE OSZCZĘDZA SOBIE KRYTYKI O BLOGU OUR-MSP.BLOGSPOT.COM , który moim zdaniem może i jest trochę beznadziejny i tak trzyma się nieźle. Nikuss przy poście o Kellow napisała, że ma też konta innych moviestar : Nina Tales, SAVALONS, =DAKOTA=  i =BELLA=ZMIERZCH= .

Nina Tales została okradziona co widać
po wyglądzie jej
szafy, że ubrania są nie do pary.
Stwierdzam tak, bo przewżznie niektórzy
 kupują ubrań
i pod ten sam kolor i w ogóle.
Konto SAVALONS nie istnieje lub
zostało usunięte przez nikuss - która jak napisała ma konto w posiadaniu -  lub modów.
Konto =DAKOTY=  jak widzimy jest z małym lvl'em i jak słyszałam nowo stworzonym.
Podobnie jak z kontem =BELLI=ZMIERZCH=

 Wszystkim współczuje jeśli zostali okradnięci przez kogoś, którego znają lub tej osoby, która jak na koncie Kellow przetworzyła ubrania i zmieniła wszystko.

 Myślę, że recenzja się spodobała
Jeśli znajdę również interesujący temat na pewno go opiszę w mojej recenzji :)
 Do zobaczenie :*
        Recenzje napisała samba4546

Poszukiwanie redaktorów,

 Hey! Z powodu braku piszących na blogu postanowiłam ogłosić "Poszukiwanie redaktorów". Nie będzie żadnej "Walki Reaktorów", itp. Trzeba mi tylko napisać o sobie.
 Co trzeba napisać:

  • Ile masz lat.
  • Od kiedy grasz na MSP
  • Nazwę bloga
  • Czym chciałbyś się zajmować na blogu (moda, grafika, itp.)
  • Jeszcze coś o sobie.
 Tak, wiek nie ma u mnie znaczenia, level na MSP też nie. Dla mnie liczy się doświadczenie. Czyli, poprawne pisanie, bez wulgaryzmów, itp. I tyle! Nie będzie żadnej walki redaktorów. Piszecie to co powyżej i wysyłacie mi na e-mail karolina06.00@go2.pl. To wszystko. 1 września ogłoszę kogo wybrałam. Mże to być jedna osoba, cztery, trzy. Zależy ile się zgłosi.
 Jeszcze dodam, że fajnie by było gdyby się zgłosił jakiś "męski osobnik" xD. Bo nie tylko dziewczyny czytają tego bloga (chociaż są najbardziej aktywne w komach i na chacie).
 Podsumowując: Wysyłajcie mi wszystko na karolina06.00@go2.pl. Na prace czekam do niedzieli. Jeśli też jakiś chłopak jest zainteresowany posadą redaktora na blogu to niech się nie wstydzi i napisze do mnie :D.
 To tyle na dzisiaj. Byee. ;*

P.s. Po wybraniu redaktorów spróbuję wgrać jakiś nowy szablon ^,^.

czwartek, 29 sierpnia 2013

Krótkie wyjaśnienie

 Czejść :)
 Na początku chcę Was przeprosić, że bez żadnego powiadomienia zrobiłam sobie przerwę od pisania postów i MSP a w całości to bez komputera i ani tableta ;) Musiałam odpocząć. Ostatnio przeglądając moje ulubione blogi (te o MSP teraz mi chodzi) dowiedziałam się o wielu rzeczach. Dużo mnie ominęło ale jeszcze więcej mnie ominie   w   roku szkolnym który zacznie się za chyba 5 dni.
 I wtedy właśnie będę pisać na tym blogu. Na Gadanku wraz z Abi postanowiłysmy zawiesić bloga do marca lub kwietnie przyszłego roku. Dlaczego? Ponieważ w rok szkolnym mam za dużo zajęć tak samo jak arii. Mam szkołę zwykłą, muzycznę i jeszcze korepetycje. I nwm czy zdążę pisać na blogu.
 Co do bloga Życie Moviestar gdzie jestem redaktorką muszę się zastanowić, ale też go będę prowadzić tylko o wiele rzadziej niż tego bloga. Przepraszam, że tak mało będę pisać ale niestety - jak się powiedziało tak musi być ;) Więc zrozumcie i wybaczcie :)
 Mam nadzieję, że  o mnie nie zapomnicie. I na koniec chcę powiedzieć coś do xLubiePlacki - jeśli to czytasz wiedz, że tęsknimy za Tobą i Twoim pisaniem. I zawsze chyba możesz tu wrócić <3
 Pa ! Dziękuje też wszystkim fanom bloga Gadamy o wszystkim :)

Mam odrutowane zęby xD

 Hey! Mam odrutowane zęby xd. Czyli mam po prostu aparat na moich krzywych zębolach xD. No może aż tak źle nie jest xd.  Tylko dwójki mam trochę krzywe *.*. Nie pokaże Wam zdjęcia, bo wyglądam dziwnie jak się uśmiecham :D. Powiem wam tylko tyle, że ma takie gumki, które są koloru fioletowego. Haha! Aparat pasuję mi do dywanu w pokoju! Dokładnie taki sam kolor xD.
 Dobra, koniec tego całego "xD" i ":D". ._. Czas się zacząć czymś ważniejszym, czyli...: Ok. 35 tys. do 20 lvl. *o*. Tak, jaram się. Jak zdobędę 20 lvl. to będę z radości skakać po pokoju. Dobra... teraz bardzo, ale to bardzo proszę Was o pomoc! Bardzo mi zależy na tym levelu. Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczna. Mogę się wymieniać oglądaniem filmów.
 Ja wam pomagam. Teraz staram się Wam oglądać wszystkie najnowsze filmy (nie oglądam seków). Po prostu wchodzę do Miasta Filmów >>> Filmy >>> Przyjaciele >>> Najnowsze (czy jak tam to jest xd). Wiem, nie zawsze tak było, ale teraz będzie. Obiecuję Wam to! Tylko w wyjątkowych przypadkach nic nie obejrzę (dużo pracy, np. w szkole, brak czasu, zajmowanie się siostrą, itp.), ale mam nadzieję, że mi to wybaczycie :).
 Jeszcze raz bardo gorąco proszę Was o pomoc :). Mogę już dziś zacząć się wymianami filmów. Tylko obejrzę Wasze najnowsze rzecz jasna ;). Spokojnie, będę miała jeszcze co oglądać xd.
 Dobra, to na tyle w tym wpisie. Wiem, nudny jest, ale co tam;p. Byee. ;*


środa, 28 sierpnia 2013

Znowu wracamy do nikuss ._.

 Hey! Patrzcie co jesz znalazłam na jej blogu:


 Ekhem... i kto tu jest żal? -_-. Sama ocenia a niech spojrzy na siebie. Masakra! Przepraszam, co ona? Jest jakąś królową MSP, że może wszystkich oceniać? No chyba nie! Nikt nie ma takiego prawa, by mianować kogoś "Królową Kiczu" -_-.
 Spójrzmy moze na nią... I kto tu jest "Królową Kiczu"?!. Pewnie zazdrości Loli stylu, dlatego ją oczernia. Typowe zachowanie zazdrosnego 9-lata, który widzi swoją przyszłość w grze.
 Dla Twojej wiadomości Fishekzjarre (nikuss) każdy ma swój styl i nazywając Lolę "Królową Kiczu" zachowałaś się nie poważnie. W swoich filmach nikuss pokazuje jak to Kellow usunęła jej konto, ale czy mówi jak do tego doszło? Że, np. podała jej hasło albo coś? Zastanówmy się - dlaczego Kellow miałaby usunąć jej konto? Z filmów nikuss wynika, że po prostu Ali (Kellow) i Silverstein nie podobał się jej styl. Czy to jest wyjaśnienie? Każdy ubiera się jak chcę! Myślicie, że to wszytko zmyśliła? A może zbyt mało wiemy o Kellow? Sama nie wiem już co o tym myśleć. Nie, że bronię nikuss, ale potrzebuję dowodów.
 Jedno jest pewne. Nikuss trochę przesadziła z tą "Królową Kiczu" i jeszcze nie znamy dokładnego powodu zemsty Fishekzjarre. Podobno zemściła się też za zbanowanie na blogu...
 Dobra, to tyle na dzisiaj. Byee.. ;*

P.s. Jeśli wiecie coś na temat nikuss to proszę to napisać w komentarzu.

wtorek, 27 sierpnia 2013

Hackerka

 Hey! Dzisiejszy wpis będzie o nikuss (FISHEKZJARRE) Kto to jest? o;. Ona ukradła konto Kellow! To była zemsta za zbanowanie na blogu o ile wiem. Ściągnęła jakiś program anty-baner, by się odblokować na blogu i jeszcze program do ściągania haseł. Wiecie co? Mi się chcę po prostu śmiać z jej dziecinady :D. Ile ona ma lat? 9? Pewnie tak, bo nie zdaję sobie sprawy z tego, że takie zachowanie jest karalne.
 Najgorsze jest to, że ona swoimi występkami chwali się na blogu. Ona jest jakaś mega psychiczna O_O.
 Co jeszcze planuje? Planuję shackować bloga ours-msp.blogspot.com! Sama ich krytykuję, a lepszego bloga nie ma! Kieruje ją zazdrość i zemsta.
 Jak to mówią: "Kozak w necie, pi*da w świecie -_-". Przepraszam, musiałam to napisać, bo to określenie najlepiej okazuję zachowanie nikuss. Pewnie teraz planuję jak shackować mojego bloga i konto na MSP. Ehh.. typowe.
 A i jeszcze dodam, że każdy sobie może ściągnąć taki badziewny programik. -_-. Dam, dam, dam! xD.
 Jeszcze tylko zwrócę się do nikuss: Dlaczego to robisz? Krzywdzisz innych, myślisz tylko o sobie. Teraz właśnie zagwarantowałaś sobie najgorszą reputację na MSP. Kto wie... może jakbyś nie robiła takich głupot byłoby lepiej? Wszyscy byliby szczęśliwi. A tu bam! Dostała bana na blogu i shackowała Kellow! Żenada. I jeszcze nie wiesz, ze takie zachowanie jest karalne?! Mogą Cię zgłosić na policję i wtedy o powiesz? Pewnie "Bo ona mnie zbanowała na blogu!". Ale ubaw, by miała policja :D.
 Dobra, to koniec na dzisiaj. Byee. ;*

P.s. Mam nadzieję, że nikuss się zmieni. Przeprosi i będzie dobrze! Będzie prawie jak dawniej! Odda konto Alicji (Kellow) i nie tylko jej, bo na blogu napisała, że ukradła też innym konta. Ale nieważne. Powodzenia nikuss w zmienianiu się ;D.

Pps. Koleżanka mi trochę pomagała napisać tą notkę ;D

poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Vampires1 i Kellow

 Hey! Wczoraj przeglądałam swój folder z screenami na bloga i znalazłam moją rozmowę z Vampires1, której nie wstawiłam, bo zwyczajnie zapomniałam. Oto ona:

 Oczywiście ta rozmowa była jeszcze dłuższa, ja tylko pokazałam Wam najciekawsze fragmenty i cały początek. Jeśli ktoś tu kogoś szantażował to ona mnie! Wmawiała mi jakieś głupoty i prosiła o prezent z listy. Skoro jej kuzynka pracuje w zespole MSP to dlaczego jej tego nie powie i nie zbanują tej szantażystki Vampires1? Pff.. żal. 
 I nie ważne, że tylko 1 osoba jest pełnoletnia! Każdy musi mieć powyżej 18 lat! Co ona sobie wtedy myślała? Że mnie okłamie?
 Jeszcze wyjaśnię tylko ostatni screen. Bo kiedyś dałam moje hasło do konta Vampires. Byłyśmy wtedy przyjaciółkami. Ja sobie poszłam na godzinkę, dwie, wracam, patrze na wiadomości, a ona zapytała taką jedną o e-mail! Zmieniłam hasło, by już mi nie wchodziła. Byłam głupia. Jak mogłam tej idiotce dać hasło? Wierzyłam jej... zawsze. Bo wtedy nie opowiadała takich historyjek z modami -.-. 
 I jeszcze jedno... 6 LAT TEMU NIE ISTNIAŁO MSP! Chyba żadne, nawet Duńskie!
 Teraz druga sprawa. Tyczy się Kellow.  Dziwne, prawda? Sprawdziłam profil Tej "szinsoo" (Czyli Shinsoo).


 Hmm? Teraz pewnie pomyśleliście: "ONA TYLKO UDAJĘ! TO ONA UKRADŁA KONTO KELLOW!". Musze Was zdziwić, bo tak nie jest. Oto ArtBook na koncie Arli, który zrobiła Ala, czyli aktualnie była właścicielka konta Kellow.  Bardzo współczuję Ali. Mam nadzieję, że odzyska konto. Mam do Was prośbę... Nie oskarżajcie Shinsoo! Ala mówi, że to nie ona, a ja jej wierzę. Mam nadzieję, że nie będziecie teraz pisać w CTR "Shinsoo ukradła konto Kellow! Myślałam/łem, ze jest inna! ;(". Trzeba uzbroić się w cierpliwość. My nic nie zdziałamy. Jedyną nadzieją są moderatorzy. Tak, Ci moderatorzy, którzy nie odpisują mi ostatnio na ważne e-mail'e do nich ;-;. Czyżby nie potrafią odpisać? Nie wiedzą jak jak napisać, wytłumaczyć? Dobra, nieważne. Nie skupiamy się teraz na tym. 
 Mniej więcej wiem jak się teraz czuję Ala. Mi też ktoś próbował się włamać na konto. Ktoś się raz włamał i skorzystał z moich sc. ._. Bardzo współczuje Alicji. 
 To tyle na dzisiaj. Byee. ;*niedziela, 25 sierpnia 2013

Cała prawda - Conner1

 Hey! Dzisiejszy wpis będzie o pewnym użytkowniku z MSP, który łamie kryteria wiekowe. Chodzi mi o użytkownika Conner1. Ma prawie 46 lat i gra na MSP. Skąd to wiem? Ostatnio głośno o nim na rożnych blogach. O to jego biografia: Nie wierzę mu. Na tym blogu. są dowody. Conner1 powinien zostać zablokowany na MSP. Dlaczego? Dlatego:
 Wątpię, by conner1 monitorował swoje dziecko, a tym bardziej był jakimś dziennikarzem i robił materiał o MSP. To jest chore! Powinni go NATYCHMIAST usunąć z tej gry! Niby w grze nic złego nie robi albo raczej nie da się wykryć jego zachowań. Ale widzieliście na na tym blogu jego zachowanie oraz zdjęcie. Przebywa na tinychacie strony 4moviestars.pl. Tam również się przyznał co do swojego wieku. Wątpię, by ktoś się pod niego podszywał. Po co miałby coś takiego robić?
 Podsumowując - conner1 powinien zostać ukarany i usunięty z MSP. Jest po prostu pedofilem i zboczeńcem! Przepraszam za wyrażenie, ale tak jest prawda.
 Mam nadzieję, że mój wpis okazał się pomocny. Uważajcie na tego dziada. Byee. .;*sobota, 24 sierpnia 2013

Przepraszam za moją nieobecność

 Hey! Chciałam Was przeprosić za braki wpisów w ostatnich dniach. Nie miałam czasu. Cały dzień byłam zajęta. Dzisiaj byłam na zakupach, wczoraj w kinie i o okulisty. A własnie, mam okulary: Ładnie? Mi się bardzo podobają te okulary ♥. No, ale nieważne.
 Dzisiaj nie będzie żadnego filmu. Mam zaległości w ogl.  Waszych "wypocin", czyli filmów. Sądzę, że to wszystko zajmie mi z 1-2 godz. Jeszcze muszę mniej czasu przebywać na kompie. Nie pytajcie dlaczego. Domyślcie się. Przecież od wczoraj zaczęłam nosić okulary! Dobra, to szczegół.
 Jeszcze przepadło mi ponad 60 zł.! Kupiłam grę przez allegro: Remember me. Dostałam specjalny kod, który musiałam wpisać w takim jakby internetowym sklepie (Steam). Ale to nie wszystko. Dostałam Ukraińska wersję, by to wszystko zainstalować musiałam ściągnąć jakiś program do łączenia z siecią. Połączyć się z Ukraińskim Internetem przez parę minut. Wpisać kod. Rozłączyć się i instalować grę 4 godziny. Remember me zainstalowało się po północy. Wyłączyłam kompa i następnego gra postanowiłam sobie zagrać.
 Gram a tu się zacina jak cholera! ;-;. Ustawiłam grafikę na najniższą, ale i tak nie widać prawie różnicy. Prze to nie mogę przejść pewnego poziomu ._.
 Jak to możliwe? Posiadam inną grę (Tomb Raider) z bardziej urozmaiconą grafiką i gra czysto chodzi! Oczywiście TR też się ściągał przez Steam. Nic nie rozumiem ._. Jeśli ktoś wie w czym tkwi błąd to proszę to napisać w komentarzu.
 To tyle. Byee. ;*


czwartek, 22 sierpnia 2013

xlubieplacki odchodzi.

 Tak. Jak już pewnie zauważyliście xlubieplacki nie będzie już pisać postów na tym blogu :C. Wielka szkoda, ale Cię rozumiem. Prowadzisz jeszcze innego bloga. Za dużo pracy, brak pomysłów. Wiem jak się czujesz :C. Ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zagościmy Cię na tym blogu :).

Aktualizacja?

 Hey! Dzisiaj znalazłam na forum pewien ciekawy temat:


 Autor jakoś bardzo się nie rozpisał. Post zawierał tylko pytanie co dodaję nowa aktualizacja. Pewnie nie raz wyskoczył Wam na MSP komunikat dotyczący aktualizacji. Musieliście się wylogować. Ale nie o tym teraz rozmawiamy. Teraz pokaże Wam co napisali niektórzy użytkownicy (zrobiłam screeny tylko ciekawym wypowiedzią) Jak napisała Gosiacz200 aktualizacja my być dziś, ale podobno już była O_O. Czyżby modowie przez przypadek włączyli ten komunikat? Nie wiem, ale jak nam tu wyjaśniła Gosiacz wszystkie zmiany najpierw pojawią się na duńskim MSP. Trzeba "czatować" na zmiany.
 Ale znowu pojawia się na forum "testowe MSP", czy na serio modowie coś takiego dodadzą?
 Dziewczyna na końcu (nie widać nicku) powiedziała, że nie może otwierać profili, czy ona jedyna? Mi się wszystko otwiera. Czy to profil mój czy kogoś innego. Na pierwszy rzut oka pomyślałam, że modowie ulepszają profile, dlatego nic nie działa, ale myliłam się. Ta dziewczyna miała tylko lagi ;/. Teraz ostatni screen z tego tematu:


 Znowu wpisy Gosiacz200. Napisała, że na duńskim MSP nic nowego nie ma. Nic się nie zmieniło. A o co chodzi z tym adresem? Bo ja nie wiem. Ślepa jestem czy co? xD.  
 Najciekawszy jest ostatni wpis. 30 lvl.? Boonstersy? Ja się cieszę tylko z boonstersów! Aż 30 lvl.? Jakbym nie miała prawie 20 lvl. to, by mi się odechciało grać. Ale mam dla Was nowinę. Przeglądałam ostatnio inne blogi o MSP i zauważyłam, że do pewnej dziewczyny napisał moderator i podzielił się z nią nowościami:


 Chociaż tyle dobrego z tymi levelami. ,_, NOW SYSTEM FAME! ♥. Dodadzą jeszcze 5 leveli pewnie, ale szybciej będzie się je wbijało. Może teraz nam przeskoczy o parę leveli poziom? Fajnie by było gdyby nie trzeba było mieć 60 milionów  fame na 25, tylko na 30 lvl. Super, by było, ale pewnie tak nie zrobią.
 Na forum jeszcze możecie znaleźć ogrom wpisów na temat lipnej, a może prawdziwej aktualizacji. Kiedy dowiemy się więcej o tej aktualizacji? Zapewnię na forum od modów. 
 To tyle na dzisiaj. Mam nadzieję, że mój wpis okazał się przydatny ♥. Byeee.. ;*


Krótki post.

Hey, a właściwie to żegnam.. Nie będę już pisać na tym blogu, ponieważ tak szczerze nie mam już weny... O modzie wszystko co wiedziałam, to napisałam, konkursy opisywać mi się nie chce :c. Wiem, jestem leniem (śmierdzącym leniem). Więc Pa. Usuwam się z tego bloga, Abieska jeżeli chcesz możesz znaleźć kogoś innego na moje miejsce. Tak więc bardzo miło mi było, gdy pisałam tutaj posty. Nie będę już dłużej przeciągać. Po prostu

Do zobaczenia ;*

środa, 21 sierpnia 2013

Rysowanie z Invidą

 Hey! Dzisiaj taki nietypowy temat ;d. Nie będzie o żadnym MSP, tylko o rysowaniu! Tak, dokładnie!
 Wczoraj z Olą (Invidą) rysowałyśmy sobie anime i przez Skype pokazywałyśmy *.*. Na początku rysowałyśmy tylko dziewczyny. Dzisiaj mamy rysować chłopaków i scenki miłosne ♥,♥. A i nie wspomniałam jeszcze, że Ola mi wybiera rysunek, a ja jej. No i Ola sprawiła, że spadłam z krzesła xD. Zobaczcie co muszę narysować:
 Haha! Oglądaliście może Naruto? Jeśli tak to kojarzycie ta sytuację? xd. Podziękujcie naszej kochanej Invidzie, muszę to dzisiaj narysować.
 Dobra, szczerze to w tym wpisie chodziło mi głownie o to aby poszpanować rysunkiem *.* TADAM! Tak, wiem. Umiecie lepiej xd Ja tam bazgrze jak kura pazurem xd. Jeszcze chyba wybrałam sobie najłatwiejszy rysunek do przerysowania. Oto on:
 Dlaczego to jest takie jakby odwrócone? Pierwowzór jest inaczej ustawiony. Źle narysowałam? Nie, to tylko głupie odbicie lustrzane... Nie działa mi jakimś sposobem webcamtoy, a tam można odhaczyć odbicie, więc niestety musiało być tak. Life is brutal :C.
 A tak na marginesie to zaczęłam oglądać super anime, pt. "Kuroshitsuji". Tutaj macie link do I sezonu i jakby to powiedzieć... ocenie jego. >>KLIKAJ WIELBICIELU ANIME<<
 Właśnie ten chłopak, którego narysowałam to główny bohater. Ma 12 lat i oddał duszę diabłowi (demonowi). W zamian diabeł musi mu służyć i pomóc odkryć Cielowi (tak ma na imię ten chłopak) kto podpalił jego dom, w którym zginęli jego rodzice. Ogólnie to jest kryminał. Rodzina Ciela od zawsze miała obowiązek służyć monarchii Wielkiej Brytanii (teraz akurat Królowej Wiktorii). Dlaczego Ciel ma tą opaskę na oku? Obejrzycie to się przekonacie :D. Uff.. ale się rozpisałam na temat "Kuroshitsuji" :D. A mialam tylko poszpanować rysunkiem xD.
 Dobra to chyba tyle na dzisiaj ;*. Byee.. :*

wtorek, 20 sierpnia 2013

Link do testowej wersji MSP?

 Hey! Dzisiaj chciałabym Wam przybliżyć temat linku do testowej wersji MovieStarPlanet.
 Co to za link i czy w ogóle istnieje? To jest normalne MSP tylko, że ze zmianami, nad którymi załoga MSP pracuje. Testują je, itp. Czy takie coś w ogóle istnieje? Podobno tak. Wczoraj wieczorem wszyscy użytkownicy tylko tym żyli. Mam nawet screen z forum: Jak widzimy większość osób nie znała tego linku lub w ogóle nie wiedziała o jego istnieniu. Nie robiłam dalej screenów, bo mi się nie chciało. xD.
 Pewna dziewczyna w tym temacie na forum napisała, że o wszystkim piszę na Duńskim MSP... Kto zna Duński? Kto zrobi za tłumacza? Bo ja nawet nie wiem, w którym niby temacie powinien być ten link xD. Albo po prostu go tam nie ma ._. No trudno... chyba przeżyjemy, co nie?
 Tylko jedno mnie jeszcze ciekawi. Kto rozpuścił tą plotkę? Musi być jakieś wyjaśnienie! Neistety nie wiem jakie :/.
 Dobra, to chyba na tyle. Byee.. ;*


Jak ładnie się ubrać ? cz. 1

Hey. W dzisiejszym poście pokażę Wam, jak ładnie się ubrać z członkostwem VIP, a w następnym poście będzie dla zwykłych MovieStar.  Zaczynajmy ;>Tuta, zrobiłam coś ,,Jak się ładnie ubrać na konkurs'' Kosztuje to 2.400 SC, więc nie jest to drogie.Tu zastosowałam metodę biało- czarno. Według mnie biało-  czarne komplety są najlepsze. Kosztuje 2.100 SC i 7 diamentów.Tutaj wzięłam jasny blond i połączyłam z bałym. Każdy kolor ładnie z białym wygląda. Kosztuje on 1.750 SC i 4 diamenty.Tutaj zapomniałam zdjąć okularów xd. Koztuje 1.800 SC i 4 diamenty. 

To na tyle c:. Pa :p

poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Roberta, egzemplarze MSP, reklama blogów.

 Hey! Dzisiejszy wpis moze nie będzie długi, ale na pewno będzie w nim dużo opisane. Zacznijmy może od tego, że oddałam Robertę. Ci co przeczytali moją biografię wiedzą o co chodzi XD. Pomyślałam, że oddam to konto sambie4546, czyli jednej z naszych redaktorek. Dlaczego? Ponieważ ufam jej, ona się zaopiekuję tym kontem :). Zadba o wszystko ;).
 A teraz druga sprawa. Niedawno w google znalazłam "egzemplarze MSP" w postaci plecaków, piórników, itp. Oto zdjęcia:
 Wiem, że to pewnie nie wszystkie, ale nie chcę mi się ich szukać ._. Z tego co wiem te rzeczy cieszą się już dość sporą popularnością na MSP. W CTR moich znaj. dużo razy widziałam "przechwałki" tymi rzeczami. 
 Teraz ostatnia sprawa czyli reklamy blogów naszych redaktorek :). Oto blog xlubieplacki:

A to BLOGI samby4546:

 Na tym drugim samba jest redaktorką na okres próbny :)
 Dobra, to tyle na dzisiaj. Byee. ;*

niedziela, 18 sierpnia 2013

Stworzenie 10 sek.

 Hey! Dzisiaj pragnęłam Wam opowiedzieć PRAWDZIWĄ historię 10 sek. Wiele osób mówi, że, krótkie, ale przychodzące bardzo duży dochód filmiki wymyśliła funclub14 (mam nadzieję, że dobrze napisałam nazwę xD).
 Otóż, seki zostały wynalezione przypadkowo przez... uluniunię! Czyli AnanaseQ, ponieważ stał się nieszczęśliwy wypadek i Ula była zmuszona zmienić nazwę, ale o tym kiedy indziej.
 Skąd to wiem? Za czasów powstania MSP na MSP królowała właśnie uluniunia. Prowadziła bloga na onet.pl, ten blog już chyba nie istnieje, ale pamiętam jego nazwę, czyli moviestarplanetx3.onet.pl (nie jestem pewna tej końcówki). Tam opisała pewien swój "eksperyment". Jej zadaniem było zrobienie filmów, które trwają 10 sekund, a w nich użyć wszystkich teł. Niestety eksperyment okazał się nieudany, ponieważ moderatorka napisała do Uli, że robienie takich filmów jest zabronione i nie fair. Trzeba także podkreślić, że uluniunia miała wtedy świetny kontakt z moderatorką.
 Dlaczego teraz seki są dozwolone? Zmiana moderatorów? Możliwe. Jeśli jest tak jak to nam w poprzednim wpisie opisała samba4546 to chyba te zmiany są wprowadzone przez tą 13-latkę. Niby dlaczego, zapytacie. Ponieważ, pewnie nasza niepełnoletnia moderatorka chciała zrobić, by ludzie się szybko wzbogacali - oglądający i reżyser. Tak, kiedy właśnie funclub14 rozpowszechniła seki były one dozwolone.
 Dzisiaj napiszę do modów o tym incydencie. Zapytam, dlaczego seki weszły do MSP i czy to prawda o tej 13-letniej moderatorce, potem oczywiście wszystko Wam opiszę.
 Dobra, t tyle na dzisiaj. Byee... ;*

sobota, 17 sierpnia 2013

Nasze Forum..Hey!

 Wczoraj znów szperając na MSP ZNALAZŁAM jak dwie osoby piszą, że Moderatorzy kłamią, oszukują. I druga sprawa to jak u pewnej dziewczyny gdy logowała sie na MSP zrobiło się czarne tło i napis (biały) Anonymous.


 W pierwszym temacie poniżej były inne komentarze. I z jednym z nich, które udało mi się przczytać zanim nie zamuliło mi kompa był jak dziewczyna napisała, iż ta 13-latka jest niepełnoletnia więc jak może pracować. Zgadzam się z tym. Ktos kto ma 13 lat może pracować na MSP! Czasami myślę.. gdy myślę o MSP zastanawiam się czy dla nas nie jest to zwykła gra a dla modów to... firma! Gdzie zatrudniają osoby, które sa moderatorami. Którzy maja unikaty, zwierzaki, są ciągle VIP'ami. i blokują za byle co!
 Okey czasami za byle co!
Słyszałam też w tej sprawie, że matka zatrudniła tą dziewczynę lub ktoś inny.
Teraz druga sprawa. Ona dotyczy Anonymous. Pewna dziewczyna, która na MSP nazywa się Sweet Zuza00 podzieliła się na forum  o  tym gdy podczas logowania na MSP ekran zrobił się czarny i pojawił się napis Anonymous.
Poniżej był komentarze które były z pytaniami np.: "Pokaż dowody?!", "na pewno to zmysliłaś.."
Rozmawiałam tez na MSP z Sweet Zuzą00 i wkleiłabym rozmowę tylko  mi ciągle błąd wyskakuje.
A wracając do tematu. Hakerzy wciąż istnieją i są na MSP! Trezba się tylko albo spróbować skutecznie bronić.
To wszystko i zaprazszam na mojego bloga >>KLIK<<<
Pa :**


Fart + niedługo 20 lvl. + teledysk + dużo plusów :D

 Hey! Mam farta, bo rano nie muszę pomagać przy brzoskwiniach xD. Mama zrywa, a ja muszę pilnować moją 5-miesięczną siostrę. Obecnie teraz słodko sobie śpi, więc mam czas dla siebie ♥. Dopiero potem ja idę pracować przy owocach, a babcia będzie pilnować Ewelinę (moją siostrę), bo teraz zrywa śliwki. Komu sprzedać? :D
 Dobra, ale do rzeczy. Brakuję mi jeszcze około 247 tys. do 20 lvl.! Juhu ;3. Kiedy go zdobędę to będę skakać po domu jak szalona! xD. W końcu to był kiedyś największy level na MSP. Również ja Wam życzę zdobycia jego.
 Druga sprawa. Robię już 2 teledysk w Vegasie. Jeśli chcecie zobaczyć pierwszy to zapraszam do poprzedniego postu. Kolejny teledysk zrobię do tej piosenki:
 Mówiłam, że kiedyś zrobię teledysk do Nightcore! I oto właśnie nadszedł ten dzień! c; Mam nadzieję, że tego nie zepsuję xD. Szkoda, by było :C.
 Dobra, to chyba na tyle dzisiaj. Skończę oglądać Wam filmy i idę z MSP. Pewnie siostra się obudzi... Heh... byee.. ;*. Do wieczora ;*

piątek, 16 sierpnia 2013

SZPAN TELEDYSKIEM!
 Za to, ze po prostu jesteście ♥.

P.s. Musze pomagać mamie w sadzie, wiec wszystkie wpisy, filmy, itp. będą dopiero się wieczorem ukazywać.. Przepraszam.

Komplety. ;>

Hey. Post byłby szybciej, ale byłam dziś na mieście z mamą i rodzeństwem i kupowaliśmy buty. Potem pojechaliśmy do Pepco i byliśmy tam pół godziny, potem zachciało się mamie na kawę do cioci, i o 13 wróciliśmy. Dziś opowiem Wam kompletach. Co to jest komplet ? Komplet, to ciuchy, które są dobierane kolorami, odcieniami. Większość MovieStar (Ci co mają większe lvl) ubiera się w takie właśnie komplety. Kto je zapoczątkował ? O ile się nie mylę, to ktoś z wysokim lvl. Wybaczcie, ale nie pamiętam nazwy :c. Jak go się tworzy ? Wystarczy wybrać ciuchy, które się Nam podobają i dobrać odpowiednie kolory. Ja najczęściej tworzę biało- czarne. Oto kilka z nich.Jeżeli chcecie możecie kupować, to są moje looki. Wracając do kompletów, niektórzy MovieStar mówią o, tych kórzy nie mają kompletów, bezguście. Co z tego, ze jest to bezguście ? A może jej ten ubiór się podoba ? Nie pomyślałeś, że możesz ją tym zranić ? Ci, co nie chcą nosić kompletów od razu stają się bezguściami... Teraz liczą się tylko
- Ubrania
- StarCoins
- Lvl (Fame)
- VIP
Jeżeli ktoś to wszystko ma, jest zapraszany do znaj, ale jeżeli kogoś nie stać na VIP, to od razu jest bezguściem ? Bo nie ma pięknych ubrań ? Czasem naprawdę pomyślcie zanim coś napiszecie, bo to może zranić...

Bay. ;-)